Özbek Bez Çanta
 
ÜRÜNLERİMİZ
 
Bez Çanta
Elyaf (Tela) Çanta
Canvas (Cotton) Çanta
Plaj Çanta
Lamineli Çanta
Resimli Çanta
Jüt (Kanvas) Çanta
Özel Ürünler
Mutfak Önlüğü
Elbise Kılıfı (Gamboç)
 

Özbek Ambalaj

Hakkımızda
2004 yılında kurulan ÖZBEK AMBALAJ, Türkiye’de profesyonel olarak çevreye duyarlı Bez Çanta tasarımı ve üretimini yapan ilk donanımlı firmalardan biridir. İmalatçı kimliğinin yanında firmalara geri dönüşümlü Bez Çanta, Tela Çanta, Elyaf Çanta tasarımları sunarak alanında Türkiye’nin lider firması yolunda ilerlemektedir. Kuruluşundan bu yana ÖZBEK AMBALAJ, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için dünya ile yarışmaktadır. Baskılı Bez Çanta, Resim Baskılı Bez Çanta daha güncel ismiyle geri dönüşümlü Bez Çantalar konusunda dünyadaki gelişmeleri de takip ederek en son teknoloji ile makine parkını yenileyip büyümesini devam ettirmektedir.


ÖZBEK AMBALAJ yalnız teknolojide değişen ve yenilenen Bez Çanta, Elyaf Çanta, Tela Çanta ambalaj ürünlerini takip etmekle kalmayıp aynı zamanda AR-Ge faaliyetleriyle müşterilerine yeni çözümler sunmaktadır. Ürünün piyasada tutunabilmesi; doğru ve etkili bir ambalaj malzemesinin seçimine bağlı olduğu kadar geri dönüşümlü Bez Çanta ambalajın tasarımına da bağlıdır. Ürünün yapısına uygun seçilen geri dönüşümlü Bez Çanta renklerle uyumlu yazı ve biçimlerle tasarlanmış çekici ve güzel görünümlü bir ambalaj tüketiciyi olumlu yönde etkilemektedir. Bu yönde ÖZBEK AMBALAJ tasarım aşamasında da müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. AR-GE çalışmalarını müşterilerinin istekleri doğrultusunda hızlı ve doğru şekilde sürdüren firmamızın sloganı “Hiç kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde tırmanmamıştır.” olmuştur. Ürünlerimiz non-woven shopping bag,non-woven bag,non-woven çanta, bez çanta, tela çanta, elyaf çanta, ham bez, cotton, PP, PE ve türevlerinden üretilmekte olup doğada geri dönüşümü en hızlı olan ve çevreye zarar vermeyen bez çantalar şeklinde üretilmektedir.


Ülkesine ve çalışanlarına fayda sağlamayı amaçlayan ÖZBEK AMBALAJ, sistemini sürekli yenilemeye ve iyileştirmeye yönelik şirket kültürünü yaratarak, teknolojide değişimi ve gelişimi izleyerek, yeni yatırımlar, yeni alanlar belirleyerek pazarda etkin pay sahibi olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.
BİZE ULAŞIN
Tel : 0212 539 47 55
Fax : 0212 539 47 54
E-Posta : info@bezcantalarim.com
Adres : Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent İş Blokları
    Blok No: A-22 Kapı No: 305(48) Esenler-İSTANBUL
© ÖZBEK AMBALAJ
     
HIZLI ERİŞİM

Firmamız Bez Çanta Elyaf Çanta Tela Çanta ve Ham Bez Çanta Üretimi Yapmaktadır. Doğada çözünebilen Bez Çanta İmalatı yapmaktayız. Bez Çanta kullan doğayı koru.

2004 yılında kurulan firmamız, Türkiye’de Bez Çanta, Tela Çanta, Elyaf Çanta ve Ham Bez Çanta tasarımı ve üretimini yapan ilk donanımlı firmadır.

Bez Çanta, Elyaf Çanta, Tela Çanta ve Ham Bez Çanta daha güncel ismiyle Doğa Dostu Bez Çanta konusunda dünyadaki gelişmeleri de takip ederek en son teknoloji ile makine parkını yenileyip büyümesini devam ettirmektedir.